Hakkımızda

Hakkımızda

PİM Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. “Önce Mühendislik Sonra Ticaret“ ilkesi ile 1995 yılında mekanik tesisat mühendislik ve yüklenim firması olarak kurulmuştur. Günümüze kadar yurtiçi ve yurtdışında hastane, iş merkezi, otel, alışveriş merkezi, fabrika gibi ticari binalar ve endüstriyel tesislerin mühendislik, tedarik, taahhüt hizmetlerini gerçekleştiren PİM Mühendislik, sektörün öncü kuruluşlarından biridir.

Kuruluşundan bu yana hedef, kalite ve müşteri memnuniyeti yanında tesisat sektöründe doğru mühendislik hizmeti vermek, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek uygun çözümü üretmek ve gerçekleştirmek prensibiyle, proje, imalat, montaj, devreye alma ve sonrasında etkin, düzenli servis ve bakım anlayışıyla bütünleşen bir hizmet sunmaktadır.

Amaç, yaşanan ortamları iyileştirmek, insanları yaşadıkları çevre ve ortamlarda mutlu etmek, günümüz insanının giderek zorlaşan yaşamını kolaylaştırmak ve güzelleştirmektir. Önemi hızla artan enerji kaynaklarını mümkün olan en verimli şekilde ısıya, işe, konfora, temiz havaya, temiz suya dönüştürerek insanlığın hizmetine sunmaktır.

Uzmanlık alanı olan; Isıtma, soğutma, havalandırma, sıhhi tesisat, su arıtma, yangından korunma sistemi ve bina otomasyon sistemleri konusunda projelendirme, uygulama, müşavirlik ve danışmanlık hizmetleri vermektir.

Pim Mühendislik, uluslararası standartlarda iş yapan, iş güvenliği kurallarına uygun ve yüksek kalitede hizmet veren, deneyimli kadrolara sahip öncü kuruluşlardan biridir. Proje yönetimi, kalite kontrol sistemi ve mühendislik teknolojileri uygulaması ile enerji verimliliği konularında sürdürülebilir gelişmeyi hedefler.

PİM Mühendislik bilgiye ve mühendisliğe önem veren bir firma olarak tesisat sektöründe her zaman çevreye ve topluma saygılı, çağdaş, dürüst ve güvenilir olmayı ilke edinmiştir.